راهنمای خرید هاست ابری

خرید هاست ابری

راهنمای خرید هاست ابری

راهنمای خریداری هاست ابری؛ در وقت ارتباطات و فن‌شناسی، نذر با یک کارگاه ساختمانی از ملزومات کل مرگ و کسب های می باشد. کل انفرادی که همراه پروسه طراحی سایت پیش‌رو می‌شود، عبارات هاست و سرور را به‌کرات می شنیدن و همراه آنها ارتباط دارد. امروزه تو خصوص فروش هاست‌های مختلف، هاست ابری داخل پیشوا نیازهای طراحان سایت گرفته است. درون این نوشته می خواهیم همراه محتوا هاست، سرور و هاست ابری آشنا شویم. آن‌گاه درباره نکات خرید هاست ابری بطور کلی و تامین آن از هاستون اطلاعاتی داخل اختیارتان می‌دهیم.

تعریف هاست و سرور

راهنمای خرید هاست ابری

راهنمای خرید هاست ابری

سرور:

بطور کلی سرور یک رایانه که مستمرا پیوسته با شبکه های همان اینترنت می‌باشد که دایماً روشن است. این رایانه به‌خاطر منظورهای متفاوتی مهیا شده اند. با عنوان مثل، یک سرور شدنی است به‌خاطر اعمالی مثل میزبانی وب سایت‌های گوناگون، بازرسی دسترسی‌های مشتریان، برنامه‌های کاربردی مثل محاسبه‌گری، فرستادن و گرفتن ایمیل و دیگر مناسبت‌ها بهره‌وری شود.

هاست:

کلمهٔ هاست تو معنا به مفهوم «میزبان» و و لغتٔ هاستینگ با معنای «میزبانی کردن» است. منتها این لغت‌ها داخل دنیای اینترنت و سرورهای اینترنتی معنای مخصوص با خویش را دارند. وقتی داخل مباحث مرتبط با اینترنت، وبسایت و خدمت‌های اینترنتی از کلمات هاست و هاستینگ بهره‌وری می‌کنیم؛ قصد ما خدمت‌ها راه‌اندازی و حفاظت سرور به‌جهت میزبانی از کدهای سرویس خریدار است. بدین انضباط کاربران از تمام دنیا و همراه بهره‌گیری از اینترنت با سرویسمورد نظر دسترسی دارند و از آن بهره‌وری می‌کنند.

داخل ماهیت به جای آنکه مجبور باشید یک سرور را خودتان راه‌اندازی کنید می‌توانید مثل این سرور فراهم شده‌ای را از طریق کرایه سرویس‌های هاست یا هاستینگ کرایه کنید. بدین روال از مخارج‌های نگه‌داری آن (از جمله برق و اینترنت) در پناه می‌مانید! از طرفی این توانایی را خواهید داشت که سرویس‌دهنده خود را از هرجای جهان بصورت ریموت مدیریت کنید.

هاست ابری چیست؟

به‌علت اهداف گوناگون وب سایت‌ها، شرکت‌های عرضه‌دهنده خدمت‌ها هاستینگ، هاست‌های متفاوتی را با محل با استفاده وب سایت و سرویس‌های اینترنتی عرضه می‌دهند. هاست ابری از انواع متعارف و فراوان دوست‌داشتنی پلن‌های هاستینگ می‌باشد.

هاست ابری یا cloud internet hosting عصر جدیدی از هاست اشتراکی است. لذا بد نیست در شروع همراه محتوا هاست اشتراکی آشنا شوید:

انتخاب بهترین هاست ابری

انتخاب بهترین هاست ابری

هاست اشتراکی چیست؟

این نوع سرویس میزبانی به این صورت است که یک سرور مسئولیت میزبانی مقدار زیاد وب سایت را به مسولیت می‌گیرد. با بیانی آسان، یک سرور با فصل‌های مختلفی تقسیم می‌شود که هر فصل مسئولیت میزبانی یک سایت را بر عهده دارد. داخل این گونه میزبانی، مقدور است یک سرور مسئولیت میزبانی چندین وبسایت یا سرویس اینترنتی را بر عهده بگیرد.

مزایای هاست ابری

همانطور که گفتیم هاست ابری داخل حقیقت نوعی هاست اشتراکی است. داخل این گونه هاست، وظیفه میزبانی از یک سرویس، بین چندین سرور روی یک دیتا سنتر (و هم در مواردی روی چند دیتاسنتر مختلف) پخش شده است. این بدان معناست که چندین سرور به صورت پراکنده با یک مشتری یا چندین مشتری خدمت‌رسانی می‌کنند. یعنی اگر سروری قطعی برق یا قطعی شبکه داشته باشد، مشکلی روبرو نخواهد آمد و بقیه سرورها به شکل ابری، سرور را حمایت می‌کنند.

معنی و مفهوم ابر

سبب استعمال از لغت ابر، استفاده از چندین سرور داخل مکان‌ها گوناگون به‌علت عرضه خدمت‌ها میزبانی برای یک مشتری(یا چندین مشتری) می‌باشد و هر لحظه شدنی است پردازش توسط یکی از آن سرورها اجرا شود. به همین جهت، هاست ابری توسط بسیاری از کاربران و دارندگان وب سایت پیشنهاد می‌شود. در واقع آنها قابل اطمینان هستند که هاست ابری نسبت با سرویس‌های میزبانی دیگر، زیان پذیری کمتری دارند.

انتخاب آزاد منابع با خرید هاست ابری

به‌علت فهم این خصوصیت کافیست به این مثال توجه کنید: تصور کنید مانند هاست با منابع مشخصی بر روی یک سرور را آماده کرده‌اید. {بعد} از مدتی بنا با دلایلی( مثل تاسیس کمپین تبلیغاتی)، چنانچه بخواهید منابع خویش را افزایش دهید، احتمال اینکه نتوانید منابع خود را با کانفیگ مدنظرتان برابری دهید، بسیار خواهد بود. اما درخصوص هاست ابری اینطور نیست!

هاست ابری همراه زیرساخت ابری که دارد، شما را در انتخاب منابع هم بدون معاوضه پلن، آزاد می‌گذارد. در حقیقت از دیگر مزایای هاست ابری انتخاب آزاد منابع به دلخواه کاربر می باشد. cloud internet hosting مزایای زیادی از عبارت بالا آوردن شتاب پردازش، دسترسی سریعتر و ارتقای تنها با تک منابع، توانایی مرتب‌سازی میزان رم و پردازنده با توجه به بازده سایت و فقدان محدودیت در تعداد زیر دامنه دارد.

نکات مهم زمان خرید هاست ابری

معرفی هاست ابری هاستون

در هاست ابری  هاستون  شما می توانید منابع را خودتان تعیین کنید، هم توانایی تعیین رم و سی پی یو بازهم وجود دارد. قصد از منابع هاست پنج منبع حقیقی می‌باشد که عبارتند از: تعیین فضا تا ۵۰ گیگابایت، تعیین پهنای باند تا ۱۲۰ ترابایت، پردازنده تا ۲۴ هسته، رم تا ۱۶ گیگابایت، بازدید در لحظه تا ۱۰۰ ریکوئست در وقت. بنابریان همراه توجه با نیازهای وب‌سایتتان اندازه کاربرد از این منابع را مشخص کنید. بعد آنها را جدا سفارش دهید. در پایان خرید هاست ابری همراه کاملا طبق با نیازهایتان اجرا می‌شود و همراه مشکلاتی از نوع مخارج اکثر های منابع کمتر پیش‌رو نخواهید شد.

به عنوان نمونه، سایت وردپرسی که آماده کرده اید، یا سایتی را خودتان با استعمال از PHP طراحی کرده اید و… هرکدام باتوجه به متن کانفیگ خاصی را بر روی سرویس میزبانی می‌طلبند. برای هر کدام از انواع سایت ها، منابع را می توانید به دلخواه تعیین کنید. کاربران هاستون هر کدامیک از منابع را که تعیین کنند، طرح‌های پرداختی متنوعی روبرو رویشان می‌گیرد. بصورت پیشفرض روش پرداخت بر روی حالت ماهانه است. منتها شما می توانید گردش های پرداخت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه، و یکساله را تعیین و پرداخت کنید.

راهنمای انتخاب منابع در هاست ابری

اینکه از کدامیک منابع و با چه میزانی برای وب سایت خویش منابع را تجهیز کنید با عواملی مانند نوع اسکریپت، طرز پردازش وب سایت، میزان کاربران همزمان، میزان محتوا، میزان فیلم و عکس مورد نیاز در وب سایت و دیگر موردها ارتباط دارد.

اگر شما نخستین بار است که سایت طراحی می کنید و اطلاعات و علم بسنده در مورد میزان و ارتباط مرجع‌ها با یکدیگر ندارید، هاستون پلن‌هایی از پیش آماده شده را در اختیارتان داده است. در این بخش چهار پلن گوناگون با توجه به نیاز سایت‌های گوناگون توصیه می‌شود. برای رویت و تجهیز این پلن‌ها، در منوی میزبانی ابری، قسمت سفارش هاست ابری، روی پلن‌ها کلیک کنید تا بتوانید با چهار پلن پایین دسترسی داشته باشید:

  • هاست ساده

  • هاست تجاری

  • هاست سازمانی

  • هاست پرمصرف

در این پلن‌های پیشنهادی، منابعی بطور پیش فرض آشکار شده‌اند. این پلن‌ها برای کسانی که خودشان معلومات مشبع ندارند و از میزان منابع مورد نیاز خود آگاه نیستند، خیلی مفید خواهد بود. این افراد همراه تعیین یکی از این پلن‌ها، می‌توانند سایت خود را بارگذاری کنند.

سپس کاربر با توجه با نمودارهایی که در پرتال کاربری وجود دارد، می تواند اندازه منابع خود را چک کند. در صورت احتیاج به ارتقای هر یک از منابع، کاربر می تواند تنها به تک منابع خود را ارتقا دهد. این یعنی آنکه احتیاج با ارتقای پلن و های عموم مرجع‌ها محو. انگاری، گر جدول دسته نقش‌دهنده نذر با صعود باشد، شما مل‌توانید فقط رم خود را ارتقا دهید. در اینصورت فقط هزینه افزونی رم را پرداخت خواهید کرد.

معرفی هاست ابری هاستون

معرفی هاست ابری هاستون

انواع کنترل پنل هاست ابری

خرید هاست ابری لینوکسی عموما همراه با بازرسی پنل دایرکت ادمین و سی پنل همراه می‌باشد. حتماً باید بدانید که بازرسی پنل سی پنل برای ایران تحریم می باشد. یعنی هم در سرورهای ایران همچنین سی پنل ارائه شده اشتراکی می باشند و دارای لایسنس اصلی نیستند. بدین‌سبب هاست ابری هاستون با صورت لینوکسی می باشد و با بازرسی پنل دایرکت ادمین ارائه می شوند.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
مطالب مرتبط

نام دامنه چیست؟ صفر تا 100 آنچه باید درباره domian بدانید!

نام دامنه چیست؟ نام دامنه domain نام وب سایت شما است. در واقع یک آدرس وب است که از نام وب...

هاستینگ یا میزبانی وب چیست؟ راهنمای جامع از صفر تا 100

هاستینگ یا میزبانی وب چیست؟ هاستینگ یا میزبانی وب یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می‌دهد وب سایت یا...

هاست وردپرس چیست؟ راهنمای جامع و کامل آموزش صفر تا 100

هاست وردپرس چیست؟ ساختن وب سایت جدید خود بر روی پلت فرم وردپرس یکی از ساده‌ترین و سریع ترین راه‌ها برای...

درباره هاستون

هاستون ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت دامین

هاست لینوکس

هاست پربازدید آلمان

هاست پربازدید ایران

هاست ارزان

ثبت دامنه

دامنه ارزان

خرید سرویس اختصاصی